• Aflasten trainingen en activiteiten BVR

  Beste leden en ouders,

  De afgelopen dagen is er veel in het nieuws geweest over maatregelen om de verspreiding van  het COVID19 ( Corona)- virus tegen te gaan. Als vereniging sluiten we ons uiteraard aan bij de adviezen van de overkoepelende bonden JBN en TBN. Dat betekent dat we voor nu alle trainingen en activiteiten tot 31 maart 2020 afgelasten.

  Houd verdere berichtgeving van de vereniging op social media of in de mail in de gaten.

  We gaan uit van jullie begrip voor deze beslissing en wensen dat iedereen gezond door deze periode heen komt.

  Voor meer informatie:

  https://www.taekwondobond.nl/

  https://www.jbn.nl/

Door de site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om de beste surfervaring mogelijk te maken. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten