Datums examens en PVB 2018

klik hier voor data 2019

(Datums PVB voor kinderen (1e groep): zie Taekwondo examen boekje, te koop bij de zaalwacht voor € 6,- en het is een jaar geldig)

 

Regels voor het examenboekje en de PVB’s

  • Het examenboekje is alleen voor leerlingen tot en met 12 jaar
  • Het examenboekje is maar 1 jaar geldig vanaf afgifte datum.
  • Het boekje wordt op 2 momenten in het jaar verkocht, in de maanden  januari en juli.  Als het examenboekje buiten deze maanden vol is moet men weer wachten tot de volgende verkoop maand. Voor nieuw jeugdlid geld een wachttijd van minimaal 3 tot 6 maanden, en mogen alleen met toestemming van de leraar een  examenboekje aanschaffen.
  • Als het boekje verloren of onleesbaar beschadigd is dient de leerling weer een nieuwe boekje aan te schaffen. Alle behaalde stickers mogen alleen op verzoek van de leraar daarna weer worden aangevuld.
  • De leerlingen die voor een PVB (Proef Van Bekwaamheid) op gaan, dienen dit minimaal een week voor een PVB-datum aan de leraar te melden. De leraar mag op grond van slechte prestaties en/of gedrag tijdens voorgaande trainingen, een leerling weigeren van deelname aan een PVB.
  • Leerlingen mogen maximaal 2 PVB’s per keer afnemen. Dat zijn de verplichte praktijk onderdelen  die jaarlijks op een bepaalde datum wordt vastgelegd en één vrije praktijk onderdeel.
  • Als een PVB-datum door omstandigheden uitvalt, dient dit de eerst volgende les te worden ingehaald.  Als een leerling niet aan een PVB kan deelnemen, kan hij/zij deze bij de eerst volgende PVB-datum , dit als een vrije PVB inhalen.
  • Voor een PVB dient het examenboekje bij de leraar te worden ingeleverd. Aan het eind van de PVB krijgt de leerling het examenboekje terug.
  • Bij het behalen van een PVB plakt de leraar een sticker op het behaalde een onderdeel. De leraar noteert zijn paraaf en PVB-datum op de sticker.
  • De leraar neemt een vol examenboekje in, en schrijft een diploma uit voor de datum dat het boekje is vol gemaakt.

Je kunt examenformulier downloaden via het kopje formulieren

*Om op examen te mogen dien je lid te zijn van de Taekwondobond.

 

 

Door de site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om de beste surfervaring mogelijk te maken. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten